Regulamin - Altamira Ostrowo - Spokojny wypoczynek nad morzem

Regulamin

- Potwierdzeniem rezerwacji wstępnej jest wpłata zadatku na konto przesłane drogą sms. W przypadku braku zaksięgowania umówionej kwoty w ciągu 7 dniu, rezerwacja automatycznie ulega anulowaniu.
-  Otrzymanie zadatku potwierdzamy informacją sms. Na życzenie klienta wystawiamy rachunki uproszczone za pobyt.
- Całkowitego rozliczenia za pobyt można dokonać przelewem przed terminem przyjazdu lub w pierwszym dniu pobytu. Obsługujemy karty płatnicze.
- Doba hotelowa w pokojach kończy się o godz. 11:00 a zaczyna o 15:00.  Doba hotelowa w domkach kończy się o godz. 11:00 a zaczyna o 15:00.
- W miarę możliwości można przedłużyć pobyt zgłaszając ten fakt dobę przed wyjazdem.
- Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotów będących własnością Gości (pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe, sprzęt elektroniczny oraz przedmioty stanowiące wartość naukową lub artystyczną).
- Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe i komfort innych lokatorów we wszystkich  pomieszczeniach  w Altamirze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz używania jakichkolwiek urządzeń elektrycznych nie będących wyposażeniem budynku.
- Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia powstałe z ich winy. Przy zameldowaniu pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 100 PLN.
- Dbając o komfort wypoczynku przebywających u nas Gości prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej w godzinach od 23:00 do 08:00.
- Ośrodek nasz jest przygotowany na przyjmowanie zwierząt. Regulamin dotyczący ich pobytu przekazywany jest w trakcie rozmowy z Klientem.
- Nie zapewniamy ręczników ani środków czystości. 
- W trosce o nasze środowisko, prosimy o segregowanie śmieci. Kosze znajdują się na terenie posesji. Są one opatrzone odpowiednimi etykietami, ułatwiającymi naszym Gościom dbanie o porządek.
- Regulamin jest jednocześnie umową zawartą między stronami, akceptowaną przez Gości w chwili wpłacenia zadatku.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram