Pokoje - Altamira Ostrowo - pokoje nad morzem - Ostrowo

Pokoje

pokoje OSTROWO


Zapoznaj się z naszymi przestronnymi pokojami dwu-, trzy- i czteroosobowymi. Wszystkie pokoje poza dwuosobowymi mają balkon ze stolikiem i krzesełkami. Są wśród nich pokoje z widokiem na morze.

Każdy posiada łazienkę, przedpokój, TV, czajnik, lodówkę i sprzęt plażowy, wydawany na życzenie gości. Nie musisz już martwić się o parawan, leżaki i matę plażową.

Pokoje dwuosobowe znajdują się na poddaszu, w związku z czym mają skosy - uwaga dla osób wysokich, prosimy o branie tej niedogodności pod uwagę. W pokojach jest łoże małżeńskie, stolik z fotelami. Lodówka znajduje się na korytarzu za drzwiami do spółki z drugim pokojem.

Pokoje trzyosobowe są z balkonami. W jednym z pokoi zamiast wersalki jest rozkładana pojedyncza sofa. Każdy ma stolik z krzesłami.

Pokoje czteroosobowe są z balkonami. W każdym jest łoże małżeńskie, wersalka dwuosobowa i pojedyncze drewniane łóżko. W każdym pokoju jest stolik z krzesłami lub fotelami.


do 4 os.

telewizor w pokoju

wyposażony w 
sprzęt plażowy

przestronne pokoje

galeria

atuty obiektu

ZAPYTAJ O TERMIN
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram