Nasza oferta

Dysponujemy przestronnymi pokojami dwu-, trzy- i czteroosobowymi.

Każdy ma łazienkę, przedpokój, balkon (ze stolikiem i krzesłami), TV i sprzęt plażowy (parawan, leżaki i koce). Są wśród nich pokoje z widokiem na morze. Dwa z pokoi mają dostęp do tarasu.

Jeśli jesteście większą rodziną lub grupą przyjaciół polecamy tzw. studia. Są to dwa pokoje (przechodnie lub oddzielne) z przedpokojem i jedną łazienką. Może w nich przebywać do 6 osób.

Na każdym piętrze znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny. Posiada lodówkę z wydzielonymi na poszczególne pokoje półkami, palniki elektryczne, kuchenkę mikrofalową i naczynia.

Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy:
- świetlicę dla małych dzieci z zabawkami, kącikami plastycznymi i dużym telewizorem z TV-Sat
- salę lustrzaną ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami; często wykorzystywaną jako sala taneczna do zajęć ruchowych dla dzieci i zajęć z fitnessu dla dorosłych
- ogród z częścią zabawową dla naszych najmłodszych gości,  mamy tam dla Was dużą trampolinę,piaskownicę, huśtawki,dwie zjeżdżalnie, drewniane domki z elementami wspinaczkowymi, kolorowy domek dla najmłodszych, karuzelę
- boisko do siatkówki plażowej raz w tygodniu organizujemy towarzyski mecz z Gośćmi naszych sąsiadów
- miejsce do gry w badmintona
- Rodzice mogą usiąść sobie z kubkiem kawy na ławeczce w pergoli lub w altance i obserwować swoje pociechy, lub usadowić się z dobrą książką (proponujemy naszą domową biblioteczkę) na huśtawce w cieniu drzew
- szukający ukojenia w ciszy mogą odpocząć w altanie, zwanej Betlejemką, usytuowanej w części leśnej naszego ośrodka
- amatorzy pichcenia mają do dyspozycji grilla ogrodowego
- duży, ogrodzony i oświetlony parking


Osobom lubiącym ruch proponujemy wypożyczenie rowerów.
W całym domu jest dostęp do Wi-Fi.
W trosce o komfort naszych Gości (głównie tych z problemami alergicznymi) proszę pozostawić swoje czworonogi w domu. Ośrodek nie jest przystosowany do przyjmowania zwierząt.

Nieważne, że nasz klimat nie gwarantuje upałów, my mamy pomysły na każdą pogodę!
Dla Milusińskich prowadzimy zajęcia muzyczno-taneczne. Organizujemy dyskoteki. Są też zajęcia plastyczne na których dzieci kolorują, wyklejają lub tworzą małe dzieła sztuki.

Mamusiom lubiącym latynoskie rytmy i ruch proponujemy zajęcia z Cuban Salsa Fit.
Tatusiowie mogą wziąć udział w turnieju tenisa stołowego. Walka jest warta wysiłku bo zwycięzca otrzymuje Puchar Altamiry.
Raz w tygodniu organizujemy dla naszych Gości rodzinne podchody leśne z niespodziankami dla dzieci.

Spędzając u nas swój cenny czas urlopowy, odpoczniecie, podładujecie akumulatory a Wasze dzieci nie powiedzą: Mamo, nudzę się!

Copyright 2016 - Wszystkie prawa zastrzeżone

logo Akcept